Mümessillikler

GESSWEIN

Politikamız: "Müşterilerimiz işimizin en önemli parçasıdır. Onlar olmadan buralara gelemezdik. Gesswein'den alım yapmanın, yaptıkları en iyi şey olduğu düşüncesini oluşturmak amacıyla onlara en iyi servisi vermek için varız. Gesswein kalite ve değer anlamına gelmektedir. Ürünlerimiz en yüksek kaliteyi ve bir okadar da en uygun fiyatları barındırmaktadır. Hizmet, bizim için müşterilerimize istediklerinden fazlasını vermek, ihtiyaçlarına anında cevap vermek ve siparişlerini aynı gün göndermektir." Bu ana ideolojimiz online dükkanımızda da geçerlidir.

KARBUR FREZE - JAPONYA

Sert metal kesici takımları,en kritik şartlarda dahi her türlü frezeleme ve delme işlemlerini çözebilecek ürün çeşitliliğine sahiptir. Freze grubu,normal HSS ve HSS-(ASP)takımlara ilaveten,alüminyum,çelik,paslanmaz çelik,süper alaşımlı malzemeler ve sertleştirilmiş çelikler için spesifik sert metal frezeleride içermektedir. Delme konusuna gelince: Karbur Freze'nın imalatında HSS/HSS-co olarak normal ve yüksek randımanlı matkap uçlarının haricinde,aynı zamanda içten soğutmalı ve soğutmasız kaplamalı sert metal matkap uçlarıda bulunmaktadır.

BEST CARBİDE - USA

Günümüz metal işleme endüstrisi çok çeşitli karbit kesme araçları sunmaktadır. Ancak, birçok marka "standart" ve "üniversal tip aletler"e yönelerek endüstrinin yüksek üretim ihtiyaçlarına cevap verememektedir. Bu rekabetteki en iyi karbit, yüksek performans ve yüksek kaliteyi sağlama stratejisi ile üretilen aletlerdir. Üretime yardımcı olan, maliyetleri düşüren ve müşterilerin kalite ihtiyaçlarına cevap veren makine çözümleri üretmek için çabalamaktayız.

KLAVUZ ve PAFTA - JAPONYA

Kuruluşu 80 seneyi aşmış bir klavuz imalatçışı olarak bugün sektöründe kalite itibariyle dünya çapında referans gösterilen en önemli firmalardan biridir. Klavuz diş açma takımları geniş ürün yelpazesi ile bugün modern sanayinin gereksinimi olan her türlü diş açma operasyonunu karşılayacak nitelikte olup,ürünlerinin en yüksek düzeyde verimliliğini ve güvenilirliğini garanti etmektedir.

ARTI ZIMPARA - TÜRKİYE

Teknik aşındırıcılar hakkında bilgi ve tecrübeye sahip olan firma 2008 yılında üretime başlamıştır. Amaçları kaliteli malzeme ucuz işçilik prensibinden yola çıkarak makul fiyatı yakalamak, Artı Zımpara Ltd. Şti. ürünlerinin kullanım maliyetlerini en aza düşürdüğünü ispatlamak, yurtdışından gelen kalitesiz malzemelerin önünü kesmek, bir nebze olsun ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

KALIP ELEMANLARI - İTALYA

40 Yılı aşkın bir süredir hem plastik hemde kesme kalıplarıyla ilgili kalıp elemanları imalatı yapan bir İTALYAN firmasıdır.Ürünlerimiz italya,avrupa ve avrupa dışı pazarlarına hitap etmektedir.Plastik ve kesme kalıp sektörlerinin gereksinimlerini karşılayacak geniş ürün yelpazesi DIN ve ISO normlarında ve standart olarak talep üzerine teknik resimlede üretilmektedirler.

CRISTONE - TW

Tayvan'daki elmaz aletleri yapımında en saygıdeğer üreticilerden biri olarak biz, pazardaki en kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlar ile sunmaktayız. En efektif kesim sonuçları ve uzun alet ömrü için, en kaliteli elmas tozu kullanıyoruz ve Japonya, Birleşik Devletler ve Avrupa'daki fabrikaların testlerinde başarılı oluyoruz. Kalitedeki tutarlılığımızın yanı sıra müşteri memnuniyetini yükseltmemiz neticesinde tüm dünyadan müşterilerimiz artmaktadır. Mükemmel servis sunmak, özel ihtiyaçlarınıza cevap vermek ve endüstrideki mükemmelliğimizin arkasında olmamız ana amacımızdır.

BESDIA

Best Diamond End. Ltd. Şti. 1980 yılından bu yana elektroliz elmas taşlama makineleri üretmiştir. Bizler tayvan'da bulunan iki adet efektif fabrikamız ile alet yapımında 30 yılı aşkın süredir profesyoneliz. Yüksek kalitede ürünler sunmak, ana amacımız olan endüstrideki en iyi hizmeti sunmak, rekabetçi yeni ürünleri araştırmak ve geliştirmek herzaman yaptığımız işlerdir. Güçlü teknik ve satış ekibimiz ile sizlere uygun fiyat ve iyi hizmet sunmak için herzaman yanınızdayız.